Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
O nas
Foto

           
           Praca w Naszej firmie opiera się o najnowszy sprzęt do prac budowlano-montażowych, komputerowo-pomiarowy oraz specjalistyczne oprogramowanie do projektowania i kosztorysowania robót budowlanych.

Od roku 2003 specjalizujemy się w wykonywaniu osuszeń oraz  izolacji  wodoszczelnych  w obiektach przemysłowych i budynkach prywatnych. Wykonujemy osuszenia i izolacje szybów windowych. Posiadamy licencję nr 3/215/2006 na osuszanie budowli metodą iniekcji krystalicznej (Urząd Patentowy nr P348622) oraz certyfikat od firmy BioEkoTech na wykonywanie izolacji przeciwwilgociowych poziomych i pionowych za pomocą EUROKALMATRONU, co uprawnia nas do wykonywania takich prac i potwierdza naszą jakość i skuteczność.

Na wykonane prace udzielamy gwarancji  do 5 lat.

Wykonujemy i konserwujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe oraz świadczymy usługi antykorozyjne

          Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia projektantów, kierowników budów, kosztorysantów i pracowników budowlanych z długoletnim stażem oraz doświadczeniem, co pozwala na bardzo dobre i fachowe wykonanie każdego zadania.
W celu umocnienia swojej pozycji na rynku wprowadzamy techniki zarządzania oraz systemy, które w przyszłości zagwarantują jeszcze wyższą jakość naszych usług.

Usługi świadczymy na terenie całego kraju.

 Mamy nadzieję, że powyższa oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie i zaowocuje podjęciem współpracy między nami.
 

Aktualności
Światłowody Opole

W dniu 23.12.2009 zakończyliśmy 80% inwestycji na Opolu. Prace zostały odebrane bez uwag.


Światłowody

W dniu 30.01.2009 podpisaliśmy umowę na wykonanie pasywnej części traktu światłowodowego w Opolu oraz Bielsku-Białej. Długość linii światłowodowej wynosi 30 km.

 


Witamy na nowej stronie internetowej!

Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.


 
Podstrony:  1  2  3